background_triangle

Wie is wie?

Leer het Polygarde management team kennen

Onder leiding van Marc zorgt het managementteam van Polygarde dat alle opdrachtgevers en personeel dagelijks ervaren wat serious business met een hart is. Alle leden van het team hebben minimaal een HBO opleiding afgerond hierdoor kunnen we echt kwaliteit en goede gesprekspartners bieden.
Ons team!
Scroll verder
Marc Roemen
Manager Polygarde
marc.roemen@polygarde.nl
tel.: 088 308 8428
Rob Dolmans
Financieel Manager
rob.dolmans@polygarde.nl
tel.: 088 308 8428
Ralph Hermans
Manager Operations
ralph.hermans@polygarde.nl
tel.: 088 308 8428
Lennart Gloudemans
Projectmanager
lennart.gloudemans@polygarde.nl
tel.: 088 308 8428
Wouter Haldermans
Projectmanager
wouter.haldermans@polygarde.nl
tel.: 088 308 8428
Annemieke Feijten
Junior Projectmanager
annemieke.feijten@polygarde.nl
tel.: 088 - 308 84 28
Xavier Houben
Junior Projectmanager
xavier.houben@polygarde.nl
tel.: 088 - 308 84 28
Knud Meessen
Junior Projectmanager
knud.meessen@polygarde.nl
tel.: 088 - 308 84 28